Hakkımızda


Lena İnşaat, kurulmuş olduğu 1986 yılından bugüne kadar pek çok farklı projeye imza atmıştır. Özgün mimari yaklaşımları ileri teknoloji ile birleştirirken sunmuş olduğu mükemmel alt yapıyla rahatlık ve konforu ön planda tutarak tasarımlarını büyük bir özveri ile tamamlayan Lena İnşaat, şimdi de Kuşadası’nda bir yepyeni bir projeye öncülük ediyor. Kuşadası’nın en güzel lokasyonlarından birinde, şehir merkezine yakın ama şehrin kalabalığı ve gürültüsünden uzak, maviyle yeşilin iç içe olduğu bir projeye imza atıyor. LENA Ekicioğlu; eşsiz bir manzaraya sahip mükemmel bir konumda, hem merkeze bu kadar yakın hem de izole bir yaşam alanı sunarken, hiçbir mimari detayı atlamadan, en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş, dikkat çeken detaylarıyla yaşam standartlarını çizgi üstüne taşımayı planlıyor. Tüm bunların yanı sıra sunmuş olduğu metrekareler ise oldukça dikkat çekiyor. Lena Ekicioğlu; Kuşadası’nda; site içerisinde olup, bireysel villa alanında en geniş metrekareleri sunan İLK projedir. Arazinin bulunduğu konum ve arazide bulunan kot farkı sayesinde; hiçbir zaman ve hiçbir şekilde kesilmeyecek eşsiz bir panoramik manzaraya sahiptir. LENA Ekicioğlu projesinde; 36.000 m² üzerinde 24.000 m² arazi alanı üzerine oturtulmuş 34 adet villa bulunuyor. Villaların hiçbiri birbirinin manzarasını kesmeyecek şekilde arazi üzerinde özenle konumlandırılmış panoramik manzaraya sahip.

Projede dört farklı villa tipi üzerine çalışılmıştır. Her villa içerisinde yer verilen 3 kata rahatlıkla ulaşım sağlayabileceğiniz asansör bu projedeki bir diğer dikkat çekici detaydır. Her villada kendine ait 50 m2 özel havuz, şelale havuzu, şezlong havuzu, özel otopark, doğalgazlı yerden ısıtma sistemi, şömine, bahçe katı için isteğe bağlı tasarlanabilir geniş alanlar, mutfak kiler alanı, ateş çukurları, akıllı ev sistemleri, modern aydınlatma sistemleri, bahçe aydınlatmaları, birinci kalite vitrifiye ve banyo malzemeleri, 7/24 güvenlik hizmeti gibi yaşam standartlarınızı bir üst seviyeye taşıyacak ayrıcalıklar sunulmuştur. Ayrıca sitenin tam ortasında 3000 metrekare kullanım alanına sahip ortak kullanım alanı vardır; bu alanda basketbol ve voleybol sahası, tenis kortu, oyun parkı ve bu alanın etrafında yürüyüş ve bisiklet yolları yapılmıştır.

Hiçbir detayı atlamadan, bir sanatçı özeniyle tasarlanmış villalarımıza; villalarımızın ruhunu yansıtan LEO, PAN, FOX ve UNIQ isimleri verilmiştir.